2023 09 25
44
استاندار یزد در نشست هماهنگی «برگزاری همایش نقش مردمی سازی اقتصاد در تحقق شعار سال» مطرح کرد؛

ضرورت احصا و به کارگیری راهکارهای نوین و موفق مردمی سازی اقتصاد

استاندار یزد برگزاری همایش ملی «نقش مردمی‌سازی اقتصاد در تحقق شعار سال» را اقدامی ارزنده دانست و گفت: «مدل های نوین و موفق مردمی سازی امور در کشور» معرفی و فرصتی برای انتقال تجربیات مجموعه های موفق فراهم شود.

2023 09 25
34
استاندار یزد در نشست بررسی مسائل ۵ روستای بخش مرکزی اشکذر مطرح کرد؛

پیگیری مستمر مصوبات توسط فرمانداران و نماینده استان در مجلس شورای اسلامی/ صادق‌الوعد بودن، بنای قلبی تمامی مسئولان در دولت سیزدهم/ لزوم اجرای تمامی مصوبات در زمان مقرر و اطلاع رسانی به مردم در صورت عدم امکان اجرا

استاندار یزد با اشاره به صادق الوعد بودن دولت سیزدهم، گفت: تمامی مصوبات باید در زمان مقرر اجرایی و در صورت عدم امکان اجرا دلایل آن با صداقت و شفافیت اطلاع‌رسانی شود.

2023 09 24
52
استاندار یزد در نشست «بررسی مسائل و مشکلات بخش عقدا» مطرح کرد؛

برنامه ریزی های استان جهت کاهش بخشی از مسائل حوزه آب بخش عقدا

استاندار یزد گفت: تا پایان سال خط انتقال آب خلیج فارس به مخازن شهرستان اردکان متصل و تا ۶۰۰ لیتر بر ثانیه به ظرفیت آبی شهرستان و بخش عقدا اضافه می‌شود.

2023 09 25
26
دبیر ستاد انتخابات استان یزد:

امروز آخرین فرصت اعتراض داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی

دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: دواطلبان نمایندگی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تنها امروز دوشنبه 3 مهرماه فرصت دارند تا اعتراض خود را به نتیجه صحت سنجی مدارک اعلام نمایند.

2023 09 25
24
اطلاعیه شماره 7 ستاد انتخابات کشور:

مهلت اعتراض به نتیجه صحت سنجی مدارک متقاضیان داوطلبی مجلس تمدید شد

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۷ اعلام کرد متقاضیان داوطلبی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا دوشنبه ۳ مهرماه فرصت دارند نسبت به ثبت اعتراض خود از نتیجه صحت سنجی مدارک اقدام کنند.

2023 09 19
94
دبیر ستاد انتخابات استان یزد:

نتایج اولیه ثبت نام داوطلبین نمایندگی انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام شد

دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: از ۲۷ شهریورماه برای تمامی متقاضیان داوطلبی نمایندگی مجلس پیامکی ارسال شده است که افراد می‌توانند نتیجه صحت‌سنجی نهایی مدارک بارگذاری شده را در پنجره واحد وزارت کشور مشاهده و پیگیری کنند.

اطلاعیه ها

پیام ها

یـزد؛ اولین شهر خشت خام و دومین شهر تاریخی جهان
شهرستان یزد با وسعت 2397 کیلومتر مربع به دلیل وجود جاذبه‌های شغلی، رفاهی و تمرکز اداری، با جمعیتی بیش از پانصدهزار نفر، پرجمعیت ترین شهرستان استان یزد به شمار می رود. این شهرستان شامل دو بخش مرکزی و زارچ با شهرهای یزد، شاهدیه، حمیدیا و دهستان های فجر، فهرج، اله آباد و محمد آباد است. یزد از شهرهای قدیمی ایران و از بهترین نمونه های شهرهای کویر به شمار می رود. در این شهر همه چیز حکایت از حرکت و زنده بودن محیط اجتماعی دارد. نام یزد معمولاً یادآور آثار هنری و اصیل است. ظرافت های به کار رفته در ساخت آثار هنری و معماری این منطقه در نوع خود بی نظیر بوده و از همین جهت دارای ارزش هنری فراوانی است.

                                                                       میز خدمت استانداری