اخبار


بازدید رئيس ستاد انتخابات استان یزد از اداره ثبت احوال شهرستان و ستاد استان

2024 06 21
علی اکبر عزیزی رئیس ستاد انتخابات استان یزد به منظور بررسی روند صدور شناسنامه و کارت ملی شهروندان برای شرکت در انتخابات از اداره ثبت احوال شهرستان و ستاد استان بازدید کرد.

از عملکرد جهاد کشاورزی استان در حوزه مدیریت بحران تقدیر شد

2024 06 21
مدیرکل مدیریت بحران استان به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی با مدیرکل، تعدادی از معاونین و کارشناسان جهاد کشاورزی استان دیدار و از زحمات آنها در حوزه مدیریت بحران قدردانی کرد.
باحضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد صورت پذیرفت؛

افتتاح برنامه های شادمانه غدیر شهر یزد

2024 06 21
برنامه های شادمانه غدیر شهر یزد در محل ترمینال قدیم و باحضور علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد افتتاح شد.
در سفر به شهرستان بافق صورت پذیرفت؛

نشست مشترک ستاد انتخابات استان یزد با اعضای ستاد انتخابات شهرستان بافق

2024 06 21
اعضای ستاد انتخابات شهرستان بافق با رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان به منظور بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته در رابطه با انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دیدار کردند.
📌در سفر به شهرستان بهاباد صورت پذیرفت؛

نشست مشترک ستاد انتخابات استان یزد با اعضای ستاد انتخابات شهرستان بهاباد

2024 06 21
اعضای ستاد انتخابات شهرستان بهاباد با رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان به منظور بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته در رابطه با انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دیدار کردند.

حمایت‌های لازم برای رونق گردشگری استان یزد انجام می‌شود

2024 06 20
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: برای اجرای طرح های گردشگری و همچنین طرح‌های توسعه‌ای صنایع‌دستی آماده همکاری و هماهنگی با شرکت توسعه گردشگری هستیم.

بازدید استاندار یزد از روند آماده سازی محل برگزاری برنامه شادمانه غدیر شهر یزد

2024 06 20
استاندار یزد با حضور در محل برگزاری ویژه برنامه «شادمانه غدیر» شهر یزد، از روند آماده سازی غرفه ها و سایر اقدامات و فعالیت های در حال انجام بازدید کرد.

تصویب کلیات طرح بازآفرینی شهری با عنوان «پردیس فرهنگی یزد» در محل ترمینال قدیم/ تصویب قانون ساماندهی بازار زمین و اجاره بها در استان یزد/ ضرورت برخورد قانونی با متخلفین بازار اجاره بها در استان/ کارسازی بیش از ۲.۵ میلیون واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در کشور/ باز شدن مجدد سامانه ثبت نام نهضت ملی مسکن در استان/ تداوم خط خدمت رئیس جمهور شهید با پیگیری مسئله مسکن جوانان

2024 06 20
استاندار یزد با اشاره به تایید نهایی ۵۸ هزار نفر از متقاضیان پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان گفت: بر اساس مصوبه شورای مسکن و تاییدیه وزارت راه و شهرسازی سامانه ثبت نام نهضت ملی مسکن در کل استان مجدداً باز شد.

ممنوعیت سوگیری به نفع یا علیه نامزد های انتخابات، توسط عوامل اجرایی انتخابات

2024 06 20
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: عوامل اجرایی انتخابات به هیچ عنوان اجازه اینکه به نفع یا علیه نامزدی موضع داشته باشند را ندارند و ورود به این موضوع ممنوع است.
استاندار یزد مطرح کرد؛

مناسبات ایران و غنا در بین کشورهای آفریقایی ممتاز است/ آمادگی شرکت‌های فولاد، نساجی و کاشی و سرامیک استان یزد برای تامین نیازمندی‌های ملت غنا/ زیست بوم علم و فناوری استان یزد، یکی از زیست‌های برتر علم و فناوری ایران

2024 06 20
استاندار یزد مناسبات ایران و غنا را در بین کشورهای آفریقایی ممتاز دانست و از آمادگی شرکت‌های فولاد، نساجی و کاشی و سرامیک استان یزد برای تامین نیازمندی‌های ملت دوست غنا خبر داد.
استاندار یزد مطرح کرد؛

رشد ۷۰ درصدی شرکت‌های دانش بنیان، فناور و خلاق استان در دولت سیزدهم/ افزایش سهم شرکت‌های دانش بنیان در تولید ناخالص داخلی استان/ اختصاص ۲۰۰ هکتار زمین جهت اجرای طرح جامع پارک علم و فناوری یزد/عزم جدی استان جهت تقویت زیرساخت‌های حوزه دانش بنیان/ مسیر بالندگی استان از دریچه علم و فناوری و نوآوری خواهد بود

2024 06 20
استاندار یزد با بیان اینکه حوزه دانش بنیان به صورت جدی در دولت سیزدهم مورد توجه قرار گرفت، گفت: نسبت به ابتدای دولت در سال ۱۴۰۰ شاهد رشد بیش از ۷۰ درصدی شرکت‌های دانش بنیان، فناور و خلاق استان بوده‌ایم.

دیدار ۲ ساعته استاندار یزد با ۱۱ مجموعه دانش بنیان، خلاق و فناور استان

2024 06 20
 مهران فاطمی؛ استاندار یزد در نشست هایی جداگانه به مدت بیش از ۲ ساعت، مسائل مربوط به ۱۱ شرکت دانش بنیان، فناور و خلاق استان را بررسی و در خصوص آن ها تصمیم گیری کرد.
در سفر به شهرستان ابرکوه صورت پذیرفت؛

نشست مشترک ستاد انتخابات استان یزد با اعضای ستاد انتخابات شهرستان ابرکوه

2024 06 20
اعضای ستاد انتخابات شهرستان ابرکوه با رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان به منظور بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته در رابطه با انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دیدار کردند.
استاندار یزد مطرح کرد؛

تاکید ویژه رهبر معظم انقلاب بر اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات/ بلوغ جامعه ایران در تحمل سلایق سیاسی مختلف در کشور/ انتخابات پیش رو به معنای واقعی رقابتی است/ تبیبن دستاوردهای دولت برای هدایت مردم به سمت گزینه اصلح، در دستور کار استان/ بهبود شاخص‌های کلان اقتصادی استان یزد در دولت سیزدهم/توصیه همیشگی شهید جمهور؛ رسیدگی به امور مردم بدون توجه به سلایق سیاسی

2024 06 20
استاندار یزد با اشاره به تاکید ویژه رهبر معظم انقلاب بر اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات، گفت: اکنون جامعه ایران در تحمل نظرات و سلایق سیاسی مختلف در کشور به بلوغ کامل رسیده است.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

مشکلات ۷ بنگاه اقتصادی شهرستان مهریز رسیدگی شد

2024 06 19
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد از رسیدگی ویژه به ۷ بنگاه اقتصادی شهرستان مهریز در راستای تحقق شعار سال در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید این شهرستان خبرداد.

حضور بیش از 250 شرکت کننده در کارگاه آموزشی تغییر اقلیم

2024 06 19
کارشناس آموزش اداره کل مدیریت بحران استان از شرکت بیش از 250 نفر به صورت حضوری و بر خط در کارگاه علمی آموزشی تغییر اقلیم در یزد خبر داد.
در سفر به شهرستان مروست صورت پذیرفت؛

نشست مشترک ستاد انتخابات استان یزد با اعضای ستاد انتخابات شهرستان مروست

2024 06 19
اعضای ستاد انتخابات شهرستان مروست با رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان به منظور بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته در رابطه با انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دیدار کردند.
در سفر به شهرستان خاتم صورت پذیرفت؛

نشست مشترک ستاد انتخابات استان یزد با اعضای ستاد انتخابات شهرستان خاتم

2024 06 19
اعضای ستاد انتخابات شهرستان خاتم با رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان به منظور بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته در رابطه با انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دیدار کردند.

ممنوعیت انجام هرگونه حفاری در استان یزد تا پایان انتخابات

2024 06 19
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: هرگونه حفاری از شنبه دوم لغایت هشتم تیرماه در کل استان یزد ممنوع است.
در سفر به شهرستان اشکذر صورت پذیرفت؛

نشست ستاد انتخابات استان یزد با اعضای ستاد انتخابات شهرستان اشکذر

2024 06 19
اعضای ستاد انتخابات شهرستان اشکذر با رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان به منظور بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته در رابطه با انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دیدار کردند.
به مناسبت با عید قربان صورت گرفت؛

دیدار استاندار یزد با تعدادی از خانواده شهدا و جانبازان استان

2024 06 19
استاندار یزد به منظور تبریک عید سعید قربان با تعدادی از خانواده‌های شهدا و جانبازان استان دیدار و گفتگو کرد.

برگزاری چهارمین نشست کارگروه انرژی استان

2024 06 19
 این نشست به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در محل اداره کل مدیریت بحران استانداری یزد برگزار گردید.

ششمین نمایشگاه تخصصی دوچرخه و موتور سیکلت یزد افتتاح شد

2024 06 19
آیین افتتاحیه ششمین نمایشگاه تخصصی دوچرخه و موتور سیکلت و تجهیزات وابسته و همچنین چهارمین نمایشگاه تخصصی ورزش و تجهیزات ورزشی باشگاه‌ها با حضور معاون استاندار یزد، مسئولان اداره کل صمت و جمعی از مسئولان استان در محل  شهرک نمایشگاه‌های بین‌المللی یزد برگزار شد.

نشست استانداریزد و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و پیگیری مطالبات استان

2024 06 18
نشست مشترک استاندار یزد و معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران برگزار و در جریان آن مسائل و مطالبات استان مورد پیگیری قرار گرفت.
استاندار یزد مطرح کرد؛

ناترازی انرژی؛ یکی از بزرگترین مسائل پیش روی صنعت و تولید

2024 06 18
استاندار یزد ناترازی انرژی را یکی از بزرگترین مسائل پیش روی صنعت و تولید دانست و گفت: یکی از دلایل مهم این موضوع، رکود طرح های توسعه میادین گازی و پروژه های زیرساختی این حوزه در دهه 90 است.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

فرمانداران یزد پیگیر پخت نان کامل در شهرستان‌ها باشند

2024 06 18
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: فرمانداران یزد پیگیر پخت نان کامل در شهرستان‌ها باشند.
در سفر به شهرستان میبد صورت پذیرفت؛

نشست ستاد انتخابات استان یزد با اعضای ستاد انتخابات شهرستان میبد

2024 06 18
اعضای ستاد انتخابات شهرستان میبد با رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان به منظور بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته در رابطه با انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دیدار کردند.

امکان حضور نمایندگان نامزد‌های ریاست جمهوری در شعب اخذ رای

2024 06 18
دبیر ستاد انتخابات استان یزد: نمایندگان نامزد‌های ریاست جمهوری می‌توانند در شعب اخذ رای ثابت و سیار حضور داشته باشند.

بررسی پروژه های مولد سازی و بهره گیری از اعتبارات آن در طرح های عمرانی استان یزد در نشستی به ریاست استاندار/ دکتر فاطمی: مولدسازی دارایی‌های دولتی، راهی برای انتفاع عمومی از ثروت ملی/ ضرورت پیگیری جدی و مستمر مسائل مربوط به مولدسازی اموال مازاد دولت/ اخذ دستورات مقتضی از وزرا جهت تکمیل پروژه های امید آفرین و مورد مطالبه مردم

2024 06 18
استاندار یزد مولد سازی اموال و دارایی های مازاد دولت را یکی از رویکردهای مهم مورد پیگیری در دولت سیزدهم دانست و گفت: مولدسازی دارایی‌های مازاد دولتی، راهی برای انتفاع عمومی از ثروت ملی است.
در سفر به شهرستان اردکان صورت پذیرفت؛

نشست ستاد انتخابات استان یزد با اعضای ستاد انتخابات شهرستان اردکان

2024 06 18
اعضای ستاد انتخابات شهرستان اردکان با رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان به منظور بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته در رابطه با انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دیدار کردند.
استاندار یزد مطرح کرد؛

تداوم «مکتب خدمت» دولت سیزدهم با حضور حداکثری مردم در انتخابات/ تبدیل یزد به کارگاه عمرانی؛ با اجرای پروژه‌های متعدد در سه سال اخیر/ میدان خدمت مدیران دولت سیزدهم به اندازه جغرافیای ایران است

2024 06 18
استاندار یزد با اشاره به ارائه «مکتب خدمت» در دولت سیزدهم، گفت: حضور مردم بصیر استان در انتخابات ریاست جمهوری باعث تداوم این مکتب در گام دوم انقلاب اسلامی خواهد شد.

حضور بیش از ۱۴ هزار نفر عوامل اجرایی در ۸۷۰ شعبه اخذ رای در استان

2024 06 18
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: بیش از ۱۴ هزار نفر عوامل اجرایی در ۸۷۰ شعبه اخذ رای در استان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را برگزار می کنند.

نشست بررسی مسائل و مشکلات شهرستان اردکان

2024 06 17
 این نشست با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، نماینده مردم شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار اردکان برگزار گردید.
استاندار یزد تاکید کرد؛

تدوین نقشه مهندسی فرهنگ استان؛ راهبردی‌ترین موضوع شورای فرهنگ عمومی/ اعلام آمادگی استان نسبت به حمایت از برنامه‌های قرآنی کانون مساجد/آموزش مهارت مواجهه صحیح دانش آموزان با مسائل در طرح «لیگ جهاد تبیین دانش آموزی»

2024 06 17
استاندار یزد با تاکید بر ضرورت ارزیابی نتایج نشست‌های شورای فرهنگ عمومی استان گفت: تدوین نقشه مهندسی فرهنگی استان و تنظیم برش سالیانه این سند، راهبردی‌ترین موضوع شورای فرهنگ عمومی استان است.

پیام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به مناسبت فرارسیدن عید قربان

2024 06 17
علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پیامی فرا رسیدن عید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت را تبریک گفت.

پیام تسلیت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پی درگذشت همکار گرامی شادروان حمیدرضا کارگر و خانواده گرامیشان

2024 06 17
علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پی درگذشت  همکار ارجمند شادروان حمیدرضا کارگر و خانواده گرامیشان پیام تسلیت صادر کرد.

نشست ستاد انتخابات استان یزد با اعضای ستاد انتخابات شهرستان مهريز

2024 06 16
 اعضای ستاد انتخابات شهرستان مهریز با رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان به منظور بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته در رابطه با انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دیدار کردند.

پاسخگویی مستقیم معاون اقتصادی استاندار یزد به اقشار مختلف مردم در روز یکشنبه

2024 06 16
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد به منوال یکشنبه های هر هفته، این هفته نیز به صورت مستقیم با مردم دیدار و دستورات مقتضی جهت حل مسائل و دغدغه های آن ها را صادر کرد.

نشست ستاد انتخابات استان یزد با اعضای ستاد انتخابات شهرستان تفت

2024 06 16
اعضای ستاد انتخابات شهرستان تفت با رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان به منظور بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته در رابطه با انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دیدار کردند.
استاندار یزد مطرح کرد؛

ابتکار تشکیل «رصدخانه پایش و کنترل تورم استان» اقدامی الگویی همراه با دستاوردهای فراوان/ کاهش نرخ تورم استان، محصول کار علمی، گروهی و دانشگاهی/ عدم ایجاد رکود در استان پس از اجرای سیاست‌های تورمی/ نقش پررنگ شهرداری‌ها در مسئله تنظیم بازار

2024 06 16
استاندار یزد با اشاره به دستاوردهای فراوان «رصدخانه پایش و کنترل تورم استان» گفت: اجرای سیاست‌های تورمی در استان نه تنها منجر به رکود نشد بلکه شاهد کاهش نرخ بیکاری در استان بودیم.

پیام تسلیت استاندار یزد به مناسبت درگذشت همکار گرامی زنده یاد حمیدرضا کارگر و خانواده فقید ایشان

2024 06 16
​​​​​​​ استاندار یزد به مناسبت درگذشت  همکار گرامی زنده یاد حمیدرضا کارگر و خانواده فقید ایشان پیام تسلیتی صادر کرد.

دیدار معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با جمعی از اقشار مردم

2024 06 16
 محمدجواد ابوالحسیني به منوال یکشنبه های هر هفته، این هفته نیز به صورت مستقیم با مردم دیدار و دستورات مقتضی جهت رفع مشکلات و مسائل آنها را صادر کرد.

برگزاری جلسه وبیناری باحضور مدیران کل پدافند غیر عامل کشور به منظور آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات

2024 06 16
جلسه وبیناری باحضور مدیران کل پدافند غیر عامل کشور به منظور آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات 8 تیر ماه برگزار شد.

نشست ستاد انتخابات استان یزد با اعضای ستاد انتخابات شهرستان زارچ

2024 06 16
اعضای ستاد انتخابات شهرستان زارچ با رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان به منظور بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته در رابطه با انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دیدار کردند.

بازدید سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی از نمایندگی استانی سازمان مردم نهاد "بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها"

2024 06 16
روز شنبه مورخ 26 خردادماه 1403 سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری به همراه دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، معاون تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی و دستیار ستادی مدیرکل این دفتر، از نمایندگی استانی سازمان مردم نهاد "بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها "  بازدید کرد.
استاندار یزد در نشست هماهنگی ویژه برنامه های دهه ولایت مطرح کرد؛

ضرورت تبدیل بزرگداشت واقعه غدیر خم به یک فرهنگ فاخر فراگیر در خانواده‌ها/ لزوم معرفی ابعاد شخصیتی امیرالمومنین علی (ع) در سطح بین المللی/ آمادگی استان برای برگزاری برنامه‌های فاخر جهت ترویج شخصیت حضرت امام علی (ع)

2024 06 16
استاندار یزد به ضرورت انجام اقدامات ماندگار و در ابعاد بین المللی برای بزرگداشت واقعه غدیر خم، اشاره کرد و گفت: یکی از اقدامات مورد پیگیری در سطح بین المللی، باید معرفی ابعاد شخصیتی امیرالمؤمنین علی(ع) باشد.
استاندار یزد مطرح کرد؛

جهاد کشاورزی؛ مجموعه ای با سرمایه اجتماعی بالا و برآمده از انقلاب اسلامی/ تلاش قابل تقدیر مجموعه جهاد کشاورزی برای تامین امنیت و سلامت غذایی کشور/ «جهاد تبیین» برای حضور حداکثری مردم در انتخابات در دستور کار جهادگران قرار گیرد/ نگاه ویژه مجموعه استان به افزایش اعتبارات مجموعه جهاد کشاورزی در سال ۱۴۰۳/ ضرورت افزایش سهم بخش کشاورزی در پیشرفت استان یزد

2024 06 16
استاندار یزد با اشاره به نگاه ویژه مجموعه استان به افزایش اعتبارات مجموعه جهاد کشاورزی در سال ۱۴۰۳ گفت: افزایش سهم بخش کشاورزی در پیشرفت استان با دانش بنیان‌سازی و افزایش بهره‌وری محقق خواهد شد.

حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در دورهمی خانواده های چهار فرزندی و بیشتر در پارک شادی یزد

2024 06 16
سومین دورهمی خانواده های چهار فرزندی و بیشتر در پارک شادی یزد برگزار شد.

تجلیل از خیرین، خادمین و فعالین حوزه ازدواج، جمعیت و فرزندآوری و زوجین شاخص استان یزد

2024 06 16
باحضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، جمعی از خیرین، خادمین و فعالین حوزه ازدواج، جمعیت و فرزندآوری و زوجین شاخص استان یزد تجلیل شدند.

برگزاری چهارمین جلسه وبینار زنجيره هاى ارزش راهبردى استان‌ها با وزیر کشور

2024 06 15
چهارمین جلسه زنجیره‌هاى ارزش راهبردى استان‌ها به ریاست وزیر کشور و با حضور مسئولان کشوری و استانداری‌ها با دو دستور کار به صورت وبیناری برگزار شد.

بررسی و تعیین تکلیف ۳۸ پرونده در کمیسیون طرح‌های غیر کشاورزی

2024 06 15
نشست کمیسیون طرح های غیر کشاورزی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد، در محل سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد.
استاندار یزد مطرح کرد؛

جایگاه مهم «ورزش» در سند پیشرفت استان یزد/ حمایت همه جانبه مجموعه استان از حوزه ورزش و ورزشکاران/ لزوم حمایت بیشتر وزارت ورزش و جوانان برای توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان یزد/ احداث پیست سوارکاری مجهز از محل قانون مولدسازی، در دستور کار استان

2024 06 15
استاندار یزد با اشاره به رویکرد استان جهت میزبانی از رویدادهای ملی و بین‌المللی ورزشی گفت: علاوه بر برگزاری مسابقات بدمینتون جام فجر، استان یزد در آینده میزبان جام باشگاه‌های والیبال آسیا و مسابقات قهرمانی زیبایی اسب کشور خواهد بود.
استاندار یزد مطرح کرد؛

یزد؛ میزبان اولین جشنواره ملی فیلم کوتاه زندگی/ پیگیری ویژه مسائل مربوط به ازدواج جوانان و تحکیم بنیان خانواده در استان/ ضرورت گشایش گره های ذهنی موجود در حوزه ازدواج و جوانی جمعیت/ هنر و رسانه بهترین ابزار برای تغییر نگرش نسبت به ازدواج و فرزندآوری/ لزوم برگزاری جشنواره ملی فیلم کوتاه زندگی به صورت شایسته و در تراز

2024 06 15
استاندار یزد با اشاره به میزبانی یزد از اولین جشنواره ملی فیلم کوتاه زندگی، گفت: هنر و رسانه بهترین ابزار برای تغییر نگرش نسبت به ازدواج و فرزندآوری است.
استاندار یزد در برنامه «دولت و مردم» رادیو یزد، مطرح کرد؛

شاخص رشد شرکت‌های دانش بنیان استان، در آستانه هدف سند یزد نوین/ اختصاص ۴۵ هکتار زمین در کاریزبوم برای توسعه پارک علم و فناوری یزد/ پرداخت ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی به شرکت‌های دانش بنیان، فناور و خلاق استان/ اختصاص ۵۲ میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت‌ها و پروژه‌های پیشران حوزه علم و فناوری / عملکرد قابل قبول استان در جلب سرمایه‌گذاری خارجی و داخلی

2024 06 15
استاندار یزد با بیان اینکه متوسط رشد شرکت‌های دانش بنیان استان اکنون به ۲۸ درصد رسیده است، گفت: به هدف گذاری سند یزد نوین مبنی بر رشد ۳۰ درصدی شرکت‌های دانش بنیان استان نزدیک شده‌ایم.

همایش ناظرین شورای نگهبان یزد در انتخابات ریاست جمهوری

2024 06 14
همایش ناظرین شورای نگهبان یزد در انتخابات ریاست جمهوری با حضور رئیس ستاد انتخابات استان یزد برگزار شد.

پیوند عاشورا و سیاست جدا شدنی نیست

2024 06 14
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با تأکید بر اینکه هیأت سکولار نداریم، گفت: پیوند عاشورا و سیاست جدا شدنی نیست.

بازدید میدانی معاون استاندار یزد از پروژه‌های نیمه تمام ورزشی شهرستان میبد

2024 06 14
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد از دو پروژه‌ نیمه تمام ورزشی شهرستان میبد بازدید و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.

مدیران شرکت‌های برتر میبد از نظر ایمنی تجلیل شدند

2024 06 14
مدیران شرکت‌های برتر شهرستان میبد از نظر ایمنی، فعالان قرآنی و همچنین فعالان حوزه فرزندپروری معرفی و از آنها تجلیل شد.

پیگیری برای حضور روستای فهرج در انتخاب بهترین روستای جهانی گردشگری سال ۲۰۲۴ میلادی

2024 06 14
 ظهر امروز ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ نشست بررسی آخرین اقدامات انجام شده در راستای ثبت جهانی بافت تاریخی روستای فهرج به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در روستای فهرج برگزار گردید.

آخرین مشکلات سایت ۱۹۲ واحدی دانه سا با حضور مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری یزد و دیگر مسئولان استان بررسی گردید

2024 06 14
 صبح امروز ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ضمن بازدید از سایت ۱۹۲ واحدی دانه سا آخرین مشکلات سایت از جمله تکمیل آسانسور و گازرسانی واحدها مورد بررسی قرار گرفت.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:

شاخص ترین راه احیای میراث فرهنگی شناساندن مفاخر و عالمان گذشته این استان به نسل جوان می باشد و مشاهیر مدفون در گورستان جوی هرهر جزو میراث ملموس دیار کهن یزد می باشد

2024 06 14
 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد از کارگاه بازخوانی گورستان تاریخی جوی هرهر یزد که با هدف مطالعات، مستند نگاری و  آسیب شناسی به مدت سه روز و با حضور اساتید کشوری و استانی و پژوهشگران از دانشگاه های معتبر در حال برگزاری می باشد بازدید نمودند.
استاندار یزد در نشست ستاد انتخابات استان مطرح کرد؛

یزد؛ جزو ۱۰ استان برتر با بیشترین مشارکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی/ تلاش مجموعه استان جهت تحقق مشارکت حداکثری

2024 06 14
استاندار یزد از عزم جدی استان جهت تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری خبرداد.
استاندار یزد در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان مطرح کرد؛

برگزاری انتخابات سالم، امن، مشارکتی و رقابتی در دستور کار استان/ تزریق شور و هیجان به استان با صعود تیم فوتبال چادرملو به لیگ برتر/ «باشگاه داری شرکت های بزرگ در حوزه ورزش» یکی از پیگیری های جدی دولت سیزدهم/ مدل «رصدخانه پایش و کنترل تورم استان یزد» در سالن برج میلاد رونمایی می‌شود/ ضرورت تدوین سند فناوری های نوین مالی استان/ لزوم توجه ویژه به مسئله فرهنگ و محیط زیست در برنامه‌ریزی‌های استان

2024 06 14
استاندار یزد  با تاکید بر اهتمام دستگاه ها بر برگزاری انتخاباتی پرشور و خلق حماسه سیاسی بزرگ دیگر در کشور، گفت: کلیه دستگاه ها باید با انجام فعالیت های تبیینی، جامعه مخاطب خود را به حضور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کنند.

برگزاری اولین جلسه ستاد اربعین شهرستان مهریز

2024 06 14
اولین جلسه ستاد اربعین شهرستان مهریز در روز1403/03/24 باحضور جناب آقای آخوندی  فرماندار و رئیس ستاد اربعین شهرستان مهریز و آقای گنجی مدیر کل پدافند غیرعامل ودبیر ستاد اربعین حسینی استان در محل سالن جلسات فرمانداری مهریز برگزار گردید.

جلسه روسای هیئت های نظارت شورای نگهبان استان یزد در انتخابات ریاست جمهوری

2024 06 13
جلسه روسای هیئت های نظارت شورای نگهبان استان یزد در انتخابات ریاست جمهوری باحضور حضرت آیت الله شب زنده دار عضو فقهای شورای محترم نگهبان و رئیس ستاد انتخابات استان یزد برگزار شد.

شیوه برخورد با معتادان به آموزش نیاز دارد

2024 06 13
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: خانواده‌ها باید شیوه تعامل با فرد معتاد را فراگیرند، چرا که طرد او از خانواده سبب بروز مشکلات زیادی می‌شود.

بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان میبد

2024 06 13
جلسه‌ای با حضور معاون اقتصادی استاندار یزد و برخی از مدیرعاملان واحدهای تولیدی شهرستان میبد برای بررسی مشکلات و موانع آنان برگزار شد.
معاون استاندار یزد تاکید کرد؛

اهتمام ویژه دولت سیزدهم در اشتغال‌آفرینی و کاهش نرخ بیکاری استان یزد

2024 06 13
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: دستاوردهای استان در رشد قابل توجه اشتغال‌آفرینی و کاهش نرخ بیکاری مرهون اهتمام ویژه رییس جمهور شهید است.
استاندار یزد در آیین آغاز کارگاه خوانش و مطالعات تاریخی در گورستان جوی هُرهُر مطرح کرد:

آرامستان ها؛ بخشی از تاریخ، اصالت و شناسنامه هر منطقه هستند/ آرامستان جوی هرهر؛ مدفن بیش از ۱۰۰ مجتهد، عالم دینی و شخصیت برجسته یزدی/جایگاه والای آرامستان جوی هُرهُر به لحاظ تاریخی، میراثی و مذهبی/ «کارگاه خوانش و مطالعات تاریخی در گورستان جوی هُرهُر» اقدامی الگویی و اثربخش است

2024 06 13
استاندار یزد با اشاره به جایگاه والای آرامستان جوی هُرهُر به لحاظ تاریخی، میراثی و مذهبی گفت: «کارگاه خوانش و مطالعات تاریخی در گورستان جوی هُرهُر» اقدامی الگویی و اثربخش است.
استاندار یزد در برنامه «زنگ قصه» در محل خانه مرحوم استاد مهدی آذر یزدی مطرح کرد:

توصیف رهبر معظم انقلاب از مرحوم آذر یزدی، بیانگر جایگاه ارزشمند پدر ادبیات کودک و نوجوان ایران/ جهت‌دهی مجموعه کتاب‌های آذر یزدی به زندگی بسیاری از کودکان دهه ۶۰/ ضرورت فرآوری و بازآفرینی آثار مرحوم آذر یزدی/ ساماندهی آرامگاه مرحوم آذر یزدی، خدمت ماندگار دولت سیزدهم به ساحت مفاخر استان

2024 06 13
استاندار یزد با تاکید بر ضرورت فرآوری و بازآفرینی آثار مرحوم آذر یزدی، گفت: علیرغم جذابیت و گیرایی اصل کتاب‌های مهدی آذر یزدی، تصاویری که در قالب این قصه‌ها در ذهن کودکان دهه ۶۰ شکل گرفته به زبان امروز بازنویسی شود.

بازدید معاون وزیر جهاد کشاورزی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد و دیگر مسئولان از شرکت داریو لبن ابرکوه

2024 06 13
 این شرکت با سرمایه گذاری ۶۰۰میلیارد تومان در مساحت ۳۴ هزار متر و در زیربنای ۱۴ هزار مترمربع توانسته است اشتغال ۱۲۰ نفر را فراهم کند.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

دهکده لجستیک در یزد ایجاد می شود

2024 06 13
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد از ایجاد دهکده لجستیک در استان خبر داد.

همزمان با هفته جهاد کشاورزی صورت گرفت، افتتاح مجتمع گلخانه نوین پور رضا در شهرستان ابرکوه

2024 06 12
 این مراسم با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد و دیگر مسئولان استانی و شهرستان ابرکوه برگزار گردید.

نشست انتخاباتی فرماندهان پایگاه‌های ادارات استان با رئیس ستاد انتخابات استان یزد

2024 06 12
نشست انتخاباتی فرماندهان پایگاه‌های ادارات استان با رئیس ستاد انتخابات استان یزد با موضوع برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات برگزار شد.

آغاز عملیات اجرایی پروژه سردخانه ۱۷۰۰۰ تنی دو مداره بالای صفر و زیر صفر اعلا گستر

2024 06 12
 این مراسم با حضور معاون وزیر کشاورزی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی ابرکوه برگزار گردید.

اطلاعیه شماره ۳ ستاد انتخابات کشور - شناسه انتخاباتی نامزدها اعلام شد

2024 06 12
ستاد انتخابات کشور با انتشار اطلاعیه شماره سه شناسه انتخاباتی نامزدهای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران و سن انتخاب کنندگان را اعلام کرد.

برگزاری کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان

2024 06 12
 این نشست صبح امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در محل سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار گردید.
استاندار یزد در برنامه زنده «صبح بخیر ایران» شبکه یک، مطرح کرد:

بهره‌برداری از فاز اول پروژه انتقال آب دریا به استان یزد، طی چند روز آینده/ تحقق ۷۳۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفرهای شهید جمهور به استان/ تحولات عظیم در حوزه های «آب» و «مسکن» استان یزد طی ۳ سال دولت سیزدهم/ بهبود شاخص‌های اقتصادی استان، مرهون عزم و اراده شهید رئیسی/ برگزاری روزانه ۷۰ جلسه تبیینی برای دعوت مردم استان یزد به مشارکت در انتخابات

2024 06 12
استاندار یزد با اشاره به تحقق ۷۳۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفرهای شهید جمهور به استان، گفت: در طی 3 ساله دولت سیزدهم، تحولات عظیمی در حوزه های «آب» و «مسکن» استان یزد رقم خورد.
استاندار یزد در آیین افتتاح سیستم تصفیه پساب کارخانه مهشاد یزد، مطرح کرد:

توسعه و پیشرفت متوازن استان با توجه به حوزه های «محیط زیست» و «فرهنگ» در برنامه ریزی ها/ صنایع استان به اهمیت مسئله محیط زیست واقف هستند/ بهره‌گیری کارخانه مهشاد از علم و فناوری برای تبدیل آب آلوده به آب سالم/ «علم و فناوری»؛ حلقه وصل «تولید» و «محیط زیست»

2024 06 12
استاندار یزد با اشاره به ضرورت توجه ویژه به محیط زیست و مسائل مربوط به آن،  گفت: «علم و فناوری» حلقه وصل «تولید» و «محیط زیست» است.  
استاندار یزد در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر استان، مطرح کرد:

اعتقاد واقعی و راسخ شهید رئیسی به مسئله گردشگری/ موزه‌های یزد، سرمایه‌ای بزرگ برای گردشگری استان/ لزوم تحقق گردشگری سلامت و تکمیل زیرساخت های «حمل و نقل» و «اقامتی» استان/ گردشگری؛ عشق به اصالت‌ها و ارزش‌های یزد است/ «گردشگری» به گفتمان غالب در توسعه و پیشرفت استان تبدیل شود/ضرورت توجه به مسائل فرهنگی در برنامه‌ریزی‌های حوزه گردشگری استان

2024 06 12
استاندار یزد با بیان اینکه گردشگری؛ عشق به اصالت‌ها و ارزش‌هاست گفت: گردشگری استان باید با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف رونق گرفته و یزد به یکی از کانون‌ها و مقصدهای اصلی گردشگری در سطح ملی و بین المللی تبدیل شود.
کمیته استانی تبصره ۱۸ استان یزد؛

بررسی آخرین وضعیت جذب تسهیلات اشتغال

2024 06 11
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد آخرین وضعیت جذب اعتبار اختصاص‌داده‌شده به استان از منابع جز چهار و سه تبصره ۱۸ قانون بودجه سال  ۱۴۰۲ در راستای اشتغال و کارآفرینی را تشریح کرد.

برگزاری جلسه بررسی اوقات فراغت سال ۱۴۰۳

2024 06 11
جلسه اوقات فراغت سال ۱۴۰۳ با محوریت غنی سازی اوقات فراغت نسل نوجوانان و جوانان به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد برگزار شد.

دومین جلسه شورای توسعه و حمایت ازتشکل‌های مردم‌نهاد در سال ۱۴۰۳

2024 06 11
دومین جلسه شورای توسعه و حمایت ازتشکل‌های مردم‌نهاد در سال ۱۴۰۳ به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد برگزار شد.

ممنوعیت فعالیت تبلیغاتی کارکنان دولت برای نامزدهای انتخابات، در وقت اداری

2024 06 11
دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: فعالیت تبلیغاتی برای نامزدهای انتخابات از سوی مدیران و یا کارکنان دولت در دستگاهای دولتی و مؤسسات وابسته به دولت و نهادها در وقت اداری ممنوع است.

نشست استانداریزد با مدیرعامل هلدینگ صنایع معدنی بنیاد مستضعفان

2024 06 11
نشست مشترک استاندار یزد با مدیرعامل هلدینگ صنایع معدنی بنیاد مستضعفان برگزار شد.

پیگیری تسهیلات نهضت ملی مسکن؛ در نشست استانداریزد با مدیرعامل بانک تجارت

2024 06 11
استاندار یزد در نشست با مدیرعامل بانک تجارت کشور به پیگیری مصوبات اقتصادی سفر رئیس جمهور شهید به استان و تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن پرداخت.
در سفر به تهران انجام شد؛

نشست استاندار یزد با معاون‌ وزیر و مدیرعامل سازمان زمین و مسکن

2024 06 11
استاندار یزد در نشستی با معاون‌وزیر و مدیرعامل سازمان زمین و مسکن به پیگیری مسائل و در خواست های استان پرداخت.

نشست مشترک استاندار یزد با مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور

2024 06 11
استاندار یزد در سفر به تهران با مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور دیدار و به پیگیری مطالبات استان پرداخت.
در سفر استاندار یزد به تهران انجام شد؛

پیگیری سرمایه گذاری بانک پاسارگاد در استان یزد

2024 06 11
استاندار یزد در نشست با مدیرعامل بانک پاسارگاد به پیگیری سرمایه گذاری این بانک در استان یزد پرداخت.

لزوم معرفی و تببین بیشتر ابعاد شخصیتی امامزاده جعفر (ع)

2024 06 11
استاندار یزد بر برنامه ریزی جهت معرفی و تببین بیشتر ابعاد شخصیتی امامزاده جعفر (ع) تاکید کرد.

پیام تبریک استاندار به مناسبت صعود تاریخی و ارزشمند تیم فوتبال چادرملو اردکان به لیگ برتر و حضور نماینده ای از استان در این لیگ پس از ۱۹ سال

2024 06 11
استاندار یزد با صدور پیامی، موفقیت ارزشمند تیم فوتبال چادرملوی اردکان به لیگ برتر را به مردم شریف استان یزد تبریک گفت.

برگزاری جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم و تخلفات انتخاباتی استان یزد

2024 06 10
جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم و تخلفات انتخاباتی استان یزد باحضور رئیس ستاد انتخابات استان یزد برگزار شد.

چهارمین شورای راهبری ستاد سهام برگزار شد

2024 06 10
شورای راهبری ستاد سهام با محوریت تحقق شعار سال با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد و اعضای کارگروه ستاد برگزار شد.
معاون استاندار یزد:

زیرساخت‌های لازم برگزاری انتخابات پرشور فراهم می‌شود

2024 06 10
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد با اشاره به انتخابات آتی ریاست جمهوری گفت: تمامی زیر ساخت‌های لازم باید به طور شایسته برای صیانت از آرای مردم در انتخابات در این استان فراهم می‌شود.

اطلاعیه شماره ۲ ستاد انتخابات کشور

2024 06 09
ستاد انتخابات کشور عصر یکشنبه با انتشار اطلاعیه شماره ۲ ، اسامی نامزدان انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را که از سوی شورای نگهبان مورد تایید قرار گرفته است، اعلام کرد.

دیدار معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با جمعی از اقشار مردم

2024 06 09
 محمدجواد ابوالحسیني به منوال یکشنبه های هر هفته، این هفته نیز به صورت مستقیم با مردم دیدار و دستورات مقتضی جهت رفع مشکلات و مسائل آنها را صادر کرد.

پیگیری تسریع در آماده سازی سایت۵۸۵ هکتاری پردیس شهید آیت‌الله رئیسی

2024 06 09
 نشست بررسی تسریع در آماده سازی و تسطیح سایت ۵۸۵ هکتاری پردیس شهید آیت‌الله رئیسی صبح امروز به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در محل سایت برگزار گردید.

بازدید استاندار یزد از محل احداث موزه بزرگ یزد/ این بنا مربوط به دوره قاجاریه (ناصر الدین شاه قاجار) است / در دو سفر شهید جمهور به استان یزد، ۶۰ میلیارد اعتبار برای این پروژه مصوب شد که ۳۰ میلیارد تومان آن تخصیص یافته است

2024 06 09
استاندار یزد با بیان اینکه موزه بزرگ یزد می تواند شبکه میراثی و گردشگری بافت تاریخی یزد را تکمیل کند گفت:  در دو سفر شهید جمهور به استان یزد، ۶۰ میلیارد اعتبار برای این پروژه مصوب شد که ۳۰ میلیارد تومان آن تخصیص یافته است.  
استاندار یزد بیان کرد:

ثبت رکورد بی سابقه فروش بلیت و تعداد تماشگرسینما در استان /تکمیل تالار مرکزی یزد بعد از 15 سال /بهره برداری از بزرگترین معدن سرب و روی غرب آسیا در دولت سیزدهم

2024 06 09
استاندار یزد با حضور در برنامه «دولت و مردم» رادیو یزد به تشریح مهمترین اقدامات انجام شده در حوزه های «فرهنگ و هنر»، «معدن» و «کشاورزی» استان، از زمان استقرار دولت سیزدهم پرداخت.

افتتاح کارگاه طراحی و ساخت طلا در بافت تاریخی یزد توسط استاندار یزد

2024 06 09
همزمان با هفته صنایع دستی، در آیینی با حضور استاندار یزد و جمعی از مسئولین یک باب کارگاه طراحی و ساخت طلا در بافت تاریخی یزد افتتاح شد.