اخبار انتخابات


استاندار یزد مطرح کرد؛

یزد؛ از استان های سرآمد کشور در حوزه مشارکت در مرحله اول انتخابات/ مردم استان یزد در مرحله دوم انتخابات، حماسه دیگری خواهند آفرید

2024 07 05
استاندار یزد با اشاره به حماسه آفرینی مردم استان یزد در مرحله اول انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، گفت: مردم استان یزد در مرحله دوم انتخابات نیز حماسه دیگری خواهند آفرید.

خیز یزدی ها برای خلق حماسه ای دیگر در انتخابات ریاست جمهوری

2024 07 05
  مردم استان یزد همزمان با سراسر کشور، پای صندوق‌های رای حضور یافتند تا با انتخاب رییس جمهور دوره چهاردهم، سرنوشت و مقدرات کشور را برای چهار سال آینده تعیین کنند.

اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره ۱۵ را خطاب به جوانان برومند ایران اسلامی منتشر کرد.

اطلاعیه شماره ۱۴ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره ۱۴ را خطاب به نمایندگان نامزدها در شعب اخذ رای مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری منتشر کرد.

اطلاعیه شماره ۱۳ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۳ ضمن تاکید مجدد بر ارائه اصل شناسنامه و یا کارت ملی توسط شخص رای دهنده برای اخذ رای اعلام کرد: در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری همانند مرحله اول، اخذ رای با کارت های ملی قدیمی«بدلیل پایان اعتبار» امکان پذیر نمی باشد.

اطلاعیه شماره ۱۲ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۲ فهرست اسامی و شناسه نامزدهای مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را برای آگاهی عمومی منعکس کرد.

اطلاعیه شماره ۱۱ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۱ به اطلاع اعضای شعب ثبت نام و اخذ رای سراسر کشور رساند، اطلاعیه هایی که از طریق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود به منزله دستور کتبی ستاد انتخابات کشور است و رعایت آن الزامی می باشد .

اطلاعیه شماره ۱۰ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۰ اعلام کرد، هیچ مدرکی غیر از اصل شناسنامه یا کارت ملی برای اخذ رای قابل قبول نیست.

اطلاعیه شماره 9 ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات با انتشار اطلاعیه شماره 9 برای آگاهی هم میهنان اعلام کرد: کلیه شعب ثبت نام و اخذ رأی در سراسر کشور از ساعت ۸:۰۰ صبح آماده اخذ رأی از تمامی واجدین شرایط (متولدین ۱۳۸۵/۴/۱۵ و قبل از آن)می باشند.

اطلاعیه شماره ۸ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور صبح جمعه با انتشار اطلاعیه شماره ۸ تاکید کرد: کلیه اوراق و آثار تبلیغاتی متعلق به نامزدهای انتخاباتی به هیچ عنوان نباید در محل شعبه و اطراف درب ورودی و خروجی آن وجود داشته باشد.

آغاز انتخابات دور دوم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری راس ساعت هشت صبح امروز

2024 07 05
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: همه شرایط اجرایی برای برگزاری انتخابات دور دوم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در استان فراهم شده و انتخابات امروز ساعت ۸ صبح آغاز می شود.

اطلاعیه شماره ۷ ستاد انتخابات کشور

2024 07 04
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۷ تاکید کرد: به استناد ماده "۳۳" قانون انتخابات ریاست جمهوری، خرید و فروش آراء، تهدید و تطمیع، رای دادن با مدارک هویتی جعلی، اخلال در امر انتخابات جرم می باشد و هیات های اجرایی و نظارت موظفند در صورت دریافت گزارش در این خصوص مرتکبین را به مراجع قضایی تحویل دهند.

ممنوعیت هرگونه تبلیغات انتخاباتی از سوی ستاد های نامزدها

2024 07 04
دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: تبلیغات نامزدها از زمان اعلام رسمی آراء شروع شده است و تا ۲۴ ساعت قبل از روز اخذ رأی گیری یعنی تا ساعت ۸ صبح امروز  پنجشنبه 15تیرماه ادامه داشته است و تبلیغات نامزد‌ها به صورت مجازی، حقیقی و تلویزیونی پس از این زمان ممنوع است.

اطلاعیه شماره ۶ ستاد انتخابات کشور

2024 07 04
ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره ۶ را به موضوع نظارت حداکثری نامزدها بر فرایند اخذ رای در شعب و در زمان تجمیع آرا اختصاص داد.

حضور گسترده در انتخابات، پاسخ یزدی ها به اعتماد رهبر معظم انقلاب به مردم یزد

2024 07 04
رئیس ستاد انتخابات استان یزد: مردم استان با حضور پررنگ در انتخابات نشان می‌دهند که فرموده رهبر معظم انقلاب مبنی بر اعتماد به یزدی‌ ها کاملا درست است.

اطلاعیه شماره ۵ ستاد انتخابات کشور

2024 07 04
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۵ شناسه نامزدهای راه یافته به مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را که مانند دور اول انتخابات و بدون تغییر است، مورد تاکید قرار داد.

اطلاعیه شماره ۴ ستاد انتخابات کشور

2024 07 04
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۴ خود اعلام کرد، هر نامزد می تواند یک نفر نماینده به عنوان ناظر در هیات های اجرایی شهرستان، بخش و شعب اخذ رای«ثابت و سیار» داشته باشد.

اطلاعیه شماره ۳ ستاد انتخابات کشور

2024 07 04
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۳ نکاتی را در مورد زمان شروع اخذ رای مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، سن رای دهندگان و مدارک لازم در زمان اخذ رای خطاب به مردم شریف ایران اسلامی اعلام کرد.

اطلاعیه شماره ۲ ستاد انتخابات کشور

2024 07 04
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۲ اعلام کرد: هرگونه فعالیت تبلیغاتی نامزدهای مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری پس از ساعت ۰۸/۰۰ صبح فردا ( پنجشنبه ۱۴ تیرماه ۱۴۰۳) ممنوع است.

اطلاعیه شماره یک ستاد انتخابات کشور

2024 07 03
ستاد انتخابات کشور صبح چهارشنبه با انتشار اطلاعیه شماره یک از مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اعلام کرد: اخذ رای در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری همچون مرحله اول آن، با ارائه کارت های ملی قدیمی امکان پذیر نمی باشد.