مدیرکل مدیریت بحران : تشکلهای مردم نهاد نقش موثری در آموزشهای مردمی دارند

به گزارش روابط عمومی ، محمود شاکری شمسی مدیرکل مدیریت بحران استان یزد به اتفاق کارشناس امور تشکلها  با حضور در محل دفتر آقای عزیزیان مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی با ایشان دیدار کرد.

در این دیدار حمید عزیزیان ضمن تشکر از حضور مدیر کل مدیریت بحران، گفت:  از آنجایی که تشکل های مردم نهاد یکی از مهمترین و موثرترین نهادهای ارتباطی مردمی می باشند دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استان عزم جدی بر سازماندهی، حمایت ، پشتیبانی و ارتقاء توانمندیهای تشکلها دارد

مدیرکل مدیریت بحران استان نیز ضمن خیرمقدم و تبریک انتصاب ایشان گفت: انتظار می رود با استفاده از یک سیستم مدیریت جامع و کامل و همراهی و همکاری سمنهای مرتبط با مدیریت بحران و جمعیت هلال احمر بتوان سطح اطلاعات و آموزشهای مردمی در زمینه پیشگیری و مقابله با بحران را ارتقاء داد تا در مواقع بحرانی کمترین خسارت جانی و مالی را شاهد باشیم. همچنین توجه به اصول مدیریت بحران و آموزش های لازم و ارتباط و همکاری دو طرفه می تواند مشکل گشای خیلی از معضلات باشد.

وی ادامه داد: تشکیل جلسات با تشکلها با محوریت دفتر اجتماعی و فرهنگی و همکاری مدیریت بحران میتواند انگیزه و سرعت خوبی به فعالیتهای پیشگیرانه تشکلها بدهد.

محمود شاکری شمسی در پایان خواست تا تشکیل و تاسیس تشکلهای مرتبط با موضوعات مدیریت بحران در استان و شهرستانها بیشتر از پیش مورد توجه و پیگیری قرار گیرد.