مدیرکل مدیریت بحران استان یزد گفت: کوتاهی مدیران در حوزه بحران، با معرفی آن ها به هیئت تخلفات کارکنان سازمان مربوطه و یا دادگاه صالحه پاسخ داده می شود.

برخورد با مدیرانی که در مدیریت بحران کوتاهی یا تخطی می کنند

به گزارش روابط عمومی، محمود شاکری شمسی در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان خاتم گفت: فرمانداران شهرستانها مکلف هستند که هرگونه کوتاهی و قصور مدیران ادارات در حوزه مدیریت بحران را به هیئت‌های رسیدگی به تخلفات کارکنان و یا به دادگاه صالحه معرفی کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استان یزد با بیان اینکه پاییز امسال فصل پر بارشی خواهد بود، افزود: بارش‌های بهاری در ابتدای سال ۹۸ و جاری شدن سیل به ما تکلیف می‌کند که ستاد‌های مدیریت بحران شهرستان‌ها آمادگی لازم جهت بروز هرگونه حادثه و بحران را داشته باشند.

وی اضافه کرد: ستاد‌های مدیریت بحران شهرستان‌ها باید از سدها، بند‌های خاکی، رودخانه‌ها و مسیل‌های سطح شهرستان بازدید داشته باشند تا در صورتیکه محلی نیاز به ترمیم و بازسازی دارد، اقدامات لازم را انجام دهند.

شاکری شمسی به وجود منطقه زیبا و بکر جنگل باغ شادی در شهرستان خاتم اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به اینکه امکان هر گونه حادثه از جمله آتش سوزی در این جنگل وجود دارد ضرورت آموزش، تکمیل و تجهیز امکانات جهت اطفاء حریق در این منطقه دو چندان می شود.