معاون استاندار یزد در بازدید از یزدرسا؛

داوطلبانی که در پیش ثبت نام نکنند، از بقیه مراحل انتخابات باز می‌مانند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در بازدید از یزدرسا گفت: پیش ‌ثبت‌نام در درگاه وزارت کشور ضروری است و داوطلبانی که در این مرحله ثبت نام نکنند، از شرکت در بقیه مراحل انتخابات باز می‌مانند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد به نقل از یزدرسا؛ مهندس علی‌اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد  در بازدید از دفتر پایگاه خبری یزدرسا که  به مناسبت تکریم مقام خبرنگار انجام شد با اشاره به اینکه این رسانه از کارکردهای رسانه اطلاع رسانی صحیح، دقیق و به موقع است گفت: خوشبختانه یزدرسا توانسته با انتشار اخبار درست و به موقع جای خود را در بین مردم بازکند و به یکی از مراجع خبری استان تبدیل شود
مهندس عزیزی در ادامه با اشاره به آغاز پیش‌ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس از ۱۶ مرداد اظهار داشت: تا پایان روز ۱۷ مردادماه، ۱۷۱ داوطلب نمایندگی مجلس در حوزه‌های انتخابیه استان یزد ثبت نام کرده‌اند.
رئیس ستاد انتخابات استان یزد، ادامه داد: از مجموع تعداد داوطلبین ثبت‌نامی در استان یزد برای نمایندگی مجلس ۱۴۸ نفر مرد و ۲۳ نفر زن هستند که از این آمار ۲۳ نفر در مقطع دکتری قرار دارند.
وی با بیان اینکه استان یزد هم اکنون چهار حوزه انتخابیه دارد، عنوان کرد: از مجموع تعداد نام‌نویسی‌ها برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای در استان یزد ۲۱ داوطلب از حوزه اردکان، ۲۸ نفر از حوزه مهریز، بافق، بهاباد، ابرکوه، خاتم و مروست که، ۲۸ داوطلب از حوزه تفت و میبد و ۹۴ نفراز حوزه یزد، زارچ و اشکذر بوده‌اند.

معاون سیاسی اجتماعی امنیتی استانداری یزد یادآور شد: پیش ‌ثبت‌نام در درگاه وزارت کشور ضروری است و داوطلبانی که در این مرحله ثبت نام نکنند، از شرکت در بقیه مراحل انتخابات باز می‌مانند.

مهندس عزیزی تأکید کرد: علاقمندان به کاندیداتوری انتخابات مجلس شورای اسلامی از ۱۶ تا ۲۲ مرداد، از ساعت ۸ تا ۱۸ با مراجعه به سایت keshvar.moi.ir اقدام به پیش‌ثبت نام کنند.

مطالب مرتبط

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.
افزودن نظرات