پیام مدیرکل مدیریت بحران استان یزد به مناسبت روز ملی آتش نشاني و ايمني

متن پیام مدیرکل مدیریت بحران استان یزد به مناسبت روز ملی آتش نشاني و ايمني

«و هر کس يک انسان را از مرگ نجات دهد، مثل اين است که همه را از مرگ نجات داده است.» سوره مائده - آيه 32

 

محضر مديران و كاركنان خدوم  آتش نشاني هاي سراسر استان يزد

سلام عليكم

هفتم مهرماه روز آتش نشاني و ايمني، روز قدرداني از تلاش شبانه روزي آتش نشانان پر تلاش و ترويجگران فرهنگ ايمني و پيشگيري از حوادث و سوانح در سطح كشور مي باشد و يادآور زحمات سخت و نفس‌گير آناني است که در راه نجات جان انسان ها از خود گذشتگي مي کنند و اين کار جز عبادت و جهاد در راه خدا نيست و اجري بي انتها در انتظار آنان است.

آتش نشانان با هدف نجات جان و مال انسان ها از حوادث و رويدادها از جان خود گذشته و با دلاوري و رشادت مي کوشند تا اميد و آسايش را براي آسيب ديدگان به ارمغان آورند.

خادمان هميشه آماده در حوزه آتش نشاني آن ايثارگراني هستند که ايمني ، امنيت و آرامش جامعه امروزي مديون زحمات بي منت آن هاست که با تکيه برهمت و تلاش و توان ايثارگري نيروهاي غيرتمند و جان برکف، به شايستگي عهده دار اين مسووليت خطير هستند.

اينجانب ضمن تقدير و تشكر از خدمات شبانه روزي كليه آتش نشانان خدوم و زحمتكش كشور بويژه آتش نشانان استان دارالعباده و دارالعلم يزد، هفتم مهرماه روز آتش نشاني و ايمني را صميمانه به اين عزيزان تبريك و تهنيت عرض مي نمايم و آرزوي توفيق و سلامتي را براي كليه آتش نشانان فداكار كشور از خداوند متعال خواستارم.

 

هادي هادي نسب

مديرکل مديريت بحران استان يزد