مدیر کل مدیریت بحران استان با فرماندار یزد دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی، مدیرکل مدیریت بحران استان صبح امروز پیرامون موارد مرتبط با مدیریت بحران شهر یزد با معاون و فرماندار یزد دیدار و گفتگو کرد.

احسان بالاکتفی پیشگیری را مهمترین اقدام هر مدیر و سازمان بیان کرد و گفت : اگر هر هرکدام از مدیران به وظایف خود به درستی عمل کنند قطعا" در هنگام وقوع حادثه دچار بحران نخواهیم شد .

وی افزود : کنترل ساخت و ساز ها ، مدیریت رود خانه های دائمی و فصلی ،شناسایی جاده های پر خطر و پیش بینی لازم برای کاهش خطرات  باید در دستور کار همه مدیران مرتبط قرار گیرد .

مدیرکل مدیریت بحران استان پایش تصویری و دسترسی آسان به تمام مناطق شهری و روستایی را مورد تاکید قرار داد و گفت : باید زیر ساخت های لازم برای شهرستان دیده شود تا شاهد کاهش خطرات در مواقع بحران باشیم .

بالاکتفی اضافه کرد: مردم امید دارند که ما هستیم پس باید تلاش کنیم استاندارد های لازم را در حوزه ایمنی افزایش دهیم در غیر این صورت خدمت ما ارزشی نخواهد داشت .

وی به اجرای مانور ها ی تخصصی و  اجرای آموزش ها در حوزه های مختلف را مورد تاکید قرار داد و گفت : اگر بتوانیم هر ماه یک مانور را بر گزار کنیم این قول را می دهم در هنگام بحران هیچ مشکلی نخواهیم داشت چون نیروهای آموزش دیده با وظایف خودشان اشنا هستند و می دانند چگونه باید امداد رسانی کنند که جامعه به آرامش برسد .