دیدار مدیرکل مدیریت بحران با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

به گزارش روابط عمومی، جلسه بررسی و تبیین قانون جدید مدیریت بحران با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مدیرکل مدیریت بحران و کارشناسان ذیربط تشکیل گردید.

در این جلسه در خصوص موضوعات مالی اعتباری، جشنواره فیلم امید و امور آموزشی بخصوص آموزش مدیران و کارکنان دولت بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

شاکری شمسی با بیان اینکه اعتبارات بحران باید در سریع ترین زمان ممکن برای رفع مشکلات ناشی از بحران هزینه شود افزود: این اعتبارات در اختیار سازمان برنامه بودجه است که پس از بررسی بحران و ارائه درخواست از سوی وزارت کشور به آن سازمان و تصویب هیات دولت اختصاص می یابد و این روند طولانی با ذات حادثه و بحران سازگار نیست.

مدیر کل مدیریت بحران استان ضمن تاکید بر اهمیت آموزش، خواستار هماهنگی های لازم جهت فراگیر نمودن آموزشها در حوزه ادارات به منظور پیشگیری از حوادث و کاهش خسارات احتمالی شد

وي با تاكيد بر لزوم اختصاص سهم خوبي از اعتبارات دستگاه ها براي مبحث مهم آموزش در حوزه مدیریت بحران، خاطرنشان كرد: مقوله آموزش از اهميت بالايي برخوردار است و درصدد هستيم با بهره گيري از ظرفيت صدا و سيما، ساز و كار لازم به منظور توسعه و ارتقا بحث آموزش حوزه مديريت بحران را شاهد باشيم.