پیام تبریک مدیرکل مدیریت بحران استان یزد به مناسبت روز جهانی هلال احمر


مدیرکل مدیریت بحران استان طی پیامی  18 اردیبهشت روز جهانی صلیب سرخ و روز هلال احمررا به مدیرعامل و اعضای پرتلاش این جمعیت تبریک گفت
 

مدیرعامل محترم و امدادگران عزیز جمعیت هلال احمر استان یزد
سلام علیکم

هلال احمر، سازمانی است ارزشی و انسانی که برای حفظِ حُرمت و کرامت انسانی فارغ از مرزبندی های سیاسی و جغرافیایی، در خدمت به اقشار مختلف مردم هنگام نیازمندی ها می باشد.
برای درک واژه ایثار ، باید نگاهی به خدمات امدادگران هلال احمر در لحظات سخت و حیاتی بحران ها داشت ، لحظاتی که لباس زیبای هلال احمر پیام آور امید برای محرومین و درماندگان است. به قول معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) : "جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران یک موسسه ی عام المنفعه و سازمان کمک رسان به طبقه ی محروم و گرفتار می باشد."
رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای نیز در خصوص این نهاد خدوم می فرمایند: "از همه ی کسانی که در جمعیت هلال احمر مشغول کارهای تلاشگری و پشتیبانی و خدمت به مردم هستند ، از یکایک آنها تشکر می کنم."
صلح، نماد نوع دوستی و همزیستی مسالمت آمیز است و جمعیت هلال احمر پیام آور این الگوی ارزشمند است .
در حوادث اخیر شاهد بودیم جمعیت هلال احمر با حداکثر توان خود به خدمت به مردم آسیب دیده شتافت و با حمایت مردم شریف استان کمک های موثری به این مناطق ارسال نمود.
این روز بزرگ را که مقارن با ماه مبارک رمضان می باشد به شما مدیرعامل ، یکایک همکاران، اعضا و زحمت کشان عزیز جمعیت هلال احمر استان یزد تبریک عرض میکنم.

هادي هادي نسب

مديركل مديريت بحران استان يزد