پيام تبريك رئيس سازمان مديريت بحران به مناسبت هفته دولت


هشتم شهریور، یادآور دو یار و یاور امام (ره)، رجایی و باهنر است؛ دو معلم فداکار و با اخلاص  که خود را خدمتگزار ملت می دانستند و سرانجام در این راه به درجه رفیع شهادت نایل شدند.

حذف فیزیکی حق ازسوی باطل زمانی صورت می گیرد که باطل در صدد خودکامگی و عدم رعایت شئونات و حقوق هم نوعان خود برآمده و در پی اهداف پلید خود حق کرامت و احترام خویش را از دست داده باشد.

به راستی رجایی و باهنر جزء انسانهای مهرورز، نیکوکار و فرشته صفت بودند و مقام والای انسانیت شایسته آنهاست.

هفته دولت نمادی از وحدت مردم و دولت است که این وحدت در سایه تدبیر و امید سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی را به همراه خواهد داشت.

بی شک تمام مسئولان و مدیران می بایست با تأسی از ویژگی های والای اخلاقی و رفتاری شهیدان آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و با بهره گیری از رفتار آن عزیزان در راستای تحقق اهداف نظام اسلامی گام برداشته و زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون کشور را در عرصه های مختلف به ویژه در حفظ جان هموطنان و نجات آسیب دیدگان را فراهم آورند.

سازمان مدیریت بحران کشور بعنوان متولی در مدیریت یکپارچه و سیاستگذاری، برنامه ریزی، ایجاد هماهنگی و انسجام در زمینه های اجرائی و پژوهشی، اطلاع رسانی متمرکز و نظارت بر مراحل مختلف حوادث غیر مترقبه کشور با بهره گیری از تمامی ظرفیت های کشوری و لشگری آمادگی  هرگونه تعامل را داراست و در این راه همه اقشار جامعه را به مشارکت دعوت می کند.