مدیرکل مدیریت بحران استان از خسارات سیل ندوشن بازدید کرد


مدیر کل مدیریت بحران استان یزد با حضور در بخش ندوشن شهرستان میبد از نزدیک در جریان خسارات ناشی از سیلاب های اخیر قرار گرفت.
هادی هادی نسب در این بازدید با حضور در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران بخش ندوشن بر اهمیت نقش پیشگیری در کاهش خسارات ناشی از مخاطرات طبیعی تاکید کرد و گفت: اگر برنامه ریزی و طراحی برای پیشگیری در مقابله با بحران ها تدبیر شود، در زمان وقوع بحران ها جلوی بسیاری از حوادث ناگوارگرفته خواهد شد.
وی در این نشست که در محل بخشداری ندوشن و با حضور بخشدار و مسئولین شهرستان برگزار شد با اشاره به رخداد سیل اخیر این منطقه، از آمادگی دستگاه های امدادی در مقابله با آن تقدیر کرد و گفت: متاسفانه در این رخداد بیش از 20 میلیارد به کشاورزی، دامداری و ابنیه و مسیر های راه این منطقه خسارت وارد شده که می بایست برنامه ریزی لازم جهت جبران آن صورت پذیرد.
مدیرکل مدیریت بحران استان یزد از مسئولین منطقه ای خواست تا نسبت به برگزاری جلسات کارشناسی کارگروه های شورای هماهنگی مدیریت بحران جهت پیش بینی و مدیریت اینگونه حوادث اقدام نمایند.
هادی هادی نسب در این سفر از محل خسارات وارد آمده به سیل بندها ، جاده های دسترسی و محصولات کشاورزی بازدید و از نزدیک با کشاورزان و دامداران آسیب دیده منطقه گفتگو کرد.