جشنواره امید، فرصتی برد _ برد برای همه نهادها

در جلسه معرفی جشنواره ملی فیلم کوتاه امید مطرح شد؛

جلسه معرفی جشنواره ملی فیلم کوتاه امید، صبح شنبه 28 مرداد با حضور دبیر جشنواره، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد و برخی از اعضا ستاد اجرایی جشنواره برگزار شد.
به گزارش کمیته خبری واطلاع رسانی جشنواره فیلم کوتاه امید، هادی هادی نسب؛ دبیر جشنواره ملی فیلم کوتاه امید، با اشاره به تخصص و سابقه ی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری جشنواره ها، خواستار همراهی و همکاری در زمینه های مختلف جشنواره شد و گفت: این جشنواره فرصت خوبی برای معرفی شهر یزد است و تمامی نهادها می توانند از آن منتفع شوند.
هادی نسب در خصوص روند جشنواره با اشاره به رونمایی از آیین نامه جشنواره و اعلام فراخوان گفت: تا کنون اطلاع رسانی های لازم انجام شده و خوشبختانه استقبال خوبی از این جشنواره شده است اما برای ابلاغ رسمی، همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضروری است.
دبیر جشنواره فیلم کوتاه امید اظهار کرد: با توجه به گستردگی موضوع بحران و وجود دغدغه ی جهانی نسبت به آن، ظرفیت معرفی این جشنواره در سطح بین المللی وجود دارد.
وی ابراز امیدواری کرد: تلاشمان این است که دومین دوره جشنواره به صورت بین المللی برگزار شود و بتوانیم از حضور سینماگران و اساتید جهانی بهره مند شویم.
وی در پایان خاطر نشان کرد: در این راستا، برای کسب مجوزهای لازم و اطلاع رسانی ها به انجمن سینماگران جوان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های دیگر نیازمند همکاری و همیاری سایر نهادها هستیم.