چهارمین نشست توجیهی ـ آموزشی کارشناسان مدیریت بحران ادارات برگزار شد
به گزارش روابط عمومی مديريت بحران یزد، روز سه شنبه دهم شهریور ماه چهارمین نشست توجیهی ـ آموزشی کارشناسان مدیریت بحران ادارات به منظور توانمند سازی کارشناسان فعال در این حوزه در سالن کنفرانس مدیریت بحران برگزار شد.
چهارمین نشست توجیهی ـ آموزشی کارشناسان مدیریت بحران ادارات برگزار شد
اداره کل مدیریت بحران استانداری یزد اقدام به برگزاری چهارمین نشست توجیهی ـ آموزشی کارشناسان مدیریت بحران ادارات نمود.
اولين جلسه كارگروه تخصصي بيمه ، بازسازي و بازتواني ، تامين و توزيع ماشين آلات و آوار برداري ساختمانها آتش نشاني و مواد خطرناك و انتقال و تدفين متوفيان برگزار شد
به گزارش روابط عمومي مديريت بحران استان يزد، اولين جلسه كارگروه تخصصي بيمه، بازسازي وبازتواني، تامين وتوزيع ماشين آلات و... درصبح روز شنبه هفتم شهريور ماه با حضور مديركل مديريت بحران استان ، دبير كارگروه مربوطه ، اعضاء كارگروه و كارشناسان مديريت...
نمایش 176 - 180 از 216 نتیجه
آیتم در هر صفحه 5
از 44
مديركل دفتر امور روستايي و شوراهای استانداري يزد:
ايجاد فرصت‌های شغلي در روستاها درگرو تقويت و گسترش مشاغل خرد
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد در نشست بررسی راهکارهاي توسعه اشتغال و سرمایه‌گذاری در روستاها اظهار داشت: ايجاد فرصت‌های شغلي در روستاها درگرو تقويت و گسترش مشاغل خرد است و این مهم در دستور کار این دفتر قرار دارد.
با حضور استاندار یزد؛
دفتر فرهنگي سازمان جهاد دانشگاهی استان افتتاح شد
هم‌زمان با برگزاری چهل و هشتمين گردهمايي معاونين پژوهشي جهاد دانشگاهي‌ سراسر كشور، با حضور «محمود زمانی قمی» استاندار یزد و جمعی از مقامات استان دفتر فرهنگي جهاد دانشگاهی در دانشگاه یزد افتتاح شد.
با حضور استاندار یزد برگزار شد:
همایش مدیران تولید و فنی کارخانجات کاشی و سرامیک ایران
با حضور «محمود زمانی قمی» استاندار یزد و جمعی از مقامات استان، همایش مدیران تولید و فنی کارخانجات کاشی و سرامیک ایران در دانشگاه یزد برگزار شد. تصاویر این رویداد را در ادامه ببینید:
استاندار يزد:
فرهنگيان و معلمان الگوي انسان سازي در جامعه هستند
استاندار يزد با حضور در درمانگاه فرهنگيان، از دستگاه ماموگرافي درمانگاه فرهنگيان يزد، كه به همت خير بزرگوار يزدي تهيه شده، بهره برداري نمود.
پيام استاندار محترم به مناسبت فرارسیدن هفته بسيج؛
زمانی قمی: بسيج نهادی است كه با تاروپود نظام درآمیخته است
استاندار یزد با صدور پیامی هفته بسیج را به عموم مردم استان به‌ویژه بسیجیان، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس استان تبریک گفت و اظهار داشت: بسيج نهادی است كه با تاروپود اين نظام درآمیخته است و آیینه رشادت‌ها و حماسه‌هاست.
نمایش 1 - 5 از 11,666 نتیجه
آیتم در هر صفحه 5
از 2,334

      https://telegram.me/yazdhavades

هیچ نتیجه ای وجود ندارد
هیچ نتیجه ای وجود ندارد